Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Vilniuje lankysis Lenkijos užsienio reikalų ministras

Sukurta 2018.09.12 / Atnaujinta 2018.09.12 08:57

Rugsėjo 13 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius  susitiks su į Vilnių atvyksiančiu Lenkijos užsienio reikalų ministru Jaceku Czaputowicziumi. Susitikimo metu planuojama aptarti Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimą ES ir NATO klausimais, regioninio saugumo ir santykių su rytinėmis kaimynėmis aktualijas, dvišalių santykių ir infrastruktūrinių projektų plėtrą.

Lietuvos ir Lenkijos užsienio reikalų ministrai rugsėjo 13 dienos ryte kartu dalyvaus Benedikto Vanago ir Sebastiano Rozwadowskio Dakaro automobilio pristatyme prie Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos. Po pietų ministrai lankysis naujo Lenkijos ambasados pastato po rekonstrukcijos atidarymo iškilmėse Pacų rūmuose (Šv. Jono g.). Lenkijos užsienio reikalų ministras Lietuvos Seime atidarys parodą skirtą „Žegota” organizacijai, padės gėlių Antakalnio ir Rasų kapinėse.  

Vizito metu taip pat įvyks Lenkijos užsienio reikalų ministro darbiniai susitikimai su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu.

Žiniasklaidos atstovų dėmesiui: bendra Lietuvos ir Lenkijos užsienio reikalų ministrų spaudos konferencija numatoma rugsėjo 13 d. 12 val.  Užsienio reikalų ministerijoje (J. Tumo-Vaižganto g. 2, Vilnius). Žiniasklaidos atstovus, pageidaujančius dalyvauti  spaudos konferencijoje, kviečiame registruotis el. paštu [email protected] iki rugsėjo 13 d. 9 val., nurodant savo vardą, pavardę ir atstovaujamą žiniasklaidos priemonę.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
dwnld499644677.jpg

Sausio 9 dieną Varšuvoje Lietuvos ambasadorius Lenkijos Respublikoje Eduardas Borisovas įteikė skiriamuosius raštus Lenkijos Prezidentui Andžejui Dudai.

Dvišaliai santykiai »

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išreiškė užuojautą Čekijos ir Lenkijos užsienio reikalų ministrams  dėl Čekijos anglies kasykloje ketvirtadienį  įvykusio sprogimo, nusinešusio Čekijos ir Lenkijos piliečių gyvybes. Ministras palinkėjo stiprybės aukų artimiesiems, o sužeistiesiems – greičiau pasveikti.

Naujienos »
Lenkija8.jpg

Lapkričio 11 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Lenkijos užsienio reikalų ministrą Jaceką Czaputowiczių Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo 100-mečio proga.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
Lenkija6.jpg

Lapkričio 11 dieną 12.00 val. Vilniuje, Lukiškių aikštėje bus iškilmingai iškeltos Lietuvos ir Lenkijos vėliavos. Vėliavų pakėlimo ceremonija skirta Lenkijos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo 100-osioms metinėms pažymėti.

prie veliavos.JPG

Atsisveikindamas su diplomatinę misiją Lenkijoje baigusiu Lietuvos ambasadoriumi Šarūnu Adomavičiumi Ščecino-Kamiensko arkidiecezijos arkivyskupas metropolitas Andrzej Dzięga už reikšmingą indėlį į krikščioniškų vertybių tarp tautų kūrimą ambasadoriui įteikė Ščecino-Kamiensko arkidiecezijos apdovanojimą „Kryžius už nuopelnus“.

Atstovybių naujienos »
szczetski ir ambas.jpg

Diplomatinę misiją Lenkijoje baigiančiam Lietuvos Respublikos nepaprastajam ir įgaliotajam  ambasadoriui Lenkijos Respublikoje Šarūnui Adomavičiui „už ypatingus nuopelnus plėtojant Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimą“ įteiktas  Ordino  už nuopelnus Lenkijos Respublikai Komandoro kryžius.

Atstovybių naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata