Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Vilniuje vyko Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos diplomatų konsultacijos

Sukurta 2018.11.02 / Atnaujinta 2018.11.02 15:43
  Vilniuje vyko Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos diplomatų konsultacijos

  Lapkričio 2 dieną Vilniuje vyko trečiosios Korėjos Respublikos ir Baltijos šalių užsienio reikalų ministerijų pareigūnų politinės konsultacijos 1+3 formatu.

  Susitikimo metu šalys aptarė dvišalio ir daugiašalio bendradarbiavimo klausimus, infrastruktūros projektus ir regionines aktualijas Europoje ir Rytų Azijoje. Taip pat buvo sutarta artimiausiu metu pradėti rengti jungtinio ekonominio komiteto susitikimus, kuriuose Korėjos Respublikos ir Baltijos šalių užsienio reikalų viceministrai, atsakingi už ekonominius klausimus, galės diskutuoti dėl aktualių dvišalių ar daugiašalių ekonominių klausimų, aptarti galimybes verslo ryšių plėtrai.

  Lietuvos delegacijai vadovavo Užsienio reikalų ministerijos Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktorius, ambasadorius Eduardas Borisovas.

  Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos URM pareigūnų konsultacijos pradėtos 2016 metais Rygoje, kitas toks susitikimas planuojamas 2019 metais Taline.

  Taip pat surengtos penktosios dvišalės Lietuvos ir Korėjos Respublikos  politinės konsultacijos, kurių metų šalys sutarė dėl abipusės paramos rinkimuose į tarptautines organizacijas bei papildomų ekonominio bendradarbiavimo galimybių įtraukiant Korėjos prekybos ir investicijų agentūros padalinį Varšuvoje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_2887.JPG

  Lapkričio 2 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su kadenciją baigiančiu Korėjos Respublikos ambasadoriumi Sung-joo Choi.

  Dvišaliai santykiai »
  2018-09-01 V.Sarapinas V.Ramoska.jpg

  Rugpjūčio 26 – rugsėjo 1 dienomis Helsinkyje vyko trijų Baltijos valstybių Nepriklausomybės 100-mečiams paminėti skirtas festivalis „EE, LV, LT x 100“, kurio metu dalyviai turėjo išskirtinę progą susipažinti su Baltijos šalių istorija ir kultūra. Festivalio programa apėmė skirtingo žanro renginius – nuo poezijos ir kino filmų iki diskusijų geopolitinėmis temomis.

  Daugiašaliai santykiai »
  India3.jpg

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Indijos Respublikos išorinių reikalų ministrę Sushmą Swaraj ir Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministrę Kang Kyung-Wha su šių šalių nacionalinėmis šventėmis.

  Dvišaliai santykiai »
  2018 03 21-100-BV ambadoriai BDF vadovas.jpg

  Kovo 21 dieną Danijos Užsienio reikalų ministerijos patalpose Kopenhagoje minint Baltijos valstybių valstybingumo atkūrimo šimtmečius buvo organizuotas seminaras apie Šiaurės-Baltijos šalių bendradarbiavimo ateitį regione, ES ir NATO.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata