Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS GENERALINIS KONSULATAS LOS ANDŽELE

Adresas: 11766 Wilshire Boulevard, Suite 560, Los Angeles, California 90025, USA

plačiau »

Tel. +1 (424) 465 9901
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
19429704_10209199102443881_8443453549652457514_n.jpg

Lietuvos ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius lankėsi Kalifornijoje, kur vyko susitikimai San Diege, Los Andžele, San Franciske, Stanforde ir San Jose.

Ekonomika ir verslas » Lietuviai JAV »
Vakaru vejai 2.jpg

Pristatome naują tinklaraštį (angl. "blog") "Vakarų vėjai" kuriame rasite naują dizainą, patogesnį interaktyvų renginių kalendorių ir daug kitų naudingų naujovių. Siekiame neformaliai pristatyti savo nuveiktus darbus, supažindinti su artėjančiais renginiais ir konsulinėmis naujienomis, pristatyti aktualias žinias iš Lietuvos, lietuviškas tradicijas ir papročius. Tinklaraštis bus skirtas lietuvių bendruomenei, Lietuvos draugams ir visiems besidomintiems lietuvišku gyvenimu JAV vakarų pakrantėje.

Tinklaraščio adresas: https://vakaruvejai.com

Ekonomika ir verslas » Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »
Laimutis Abeciunas.jpg

Naujai paskirtas komercijos atašė Jungtinėss Amerikos Valstijose Laimutis Abeciūnas sieks skatinti Lietuvos prekių ir paslaugų eksportą į JAV ir ieškos joms naujų nišų, skatins JAV įmonių investicijas į Lietuvą ir atvykstamąjį turizmą bei gins Lietuvos įmonių interesus.

Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija šiuo metu turi 15 komercijos atašė pareigybių: Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Izraelyje, Kinijoje, Rusijoje (Maskvoje ir Sankt Peterburge), Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane, Azerbaidžane, ir nuo šiol - JAV.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė sprendimą įsteigti komercijos atašė pareigybę Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Los Andžele priėmė 2016 metų gegužės mėnesį.

Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata