Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +1 (424) 341-8701
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Untitled design(15).png

Pateikiame svarbiausią informaciją iš JAV į Lietuvą keliaujantiems Lietuvos Respublikos ir užsienio piliečiams. Atkreipiame dėmesį, kad reikalavimai gali keistis, todėl naujausios informacijos ieškokite Užsienio reikalų ministerijos bei Nacionalinio ir visuomenės sveikatos centro svetainėse.

Konsulinės naujienos »
Nuo gruodžio 1 d. įsigalioja nauji konsulinio mokesčio tarifai(1).png

Informuojame, kad nuo 2020 m. gruodžio 1 d. įsigalioja nauja Lietuvos Respublikos konsulinio mokesčio įstatymo  redakcija bei nauji konsulinio mokesčio dydžiai, su kuriais detaliai susipažinti galima čia.

Konsulinės naujienos »
www urm didelis 2.jpg
Informuojame, kad Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimu, siekiant užtikrinti rinkėjų saugumą esant sudėtingai COVID-19 situacijai, balsavimas spalio 11 d. vyksiančiuose LR Seimo rinkimuose generaliniame konsulate Los Andžele vyks tik paštu.
Siekiant visiems JAV Kalifornijos, Oregono, Vašingtono, Nevados, Jutos, Arizonos, Havajų ir Aliaskos valstijose gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams sudaryti galimybes išreikšti savo valią LR Seimo rinkimuose, registracijos balsavimui paštu terminas pratęsiamas iki spalio 1 d.
Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »
Untitled design(7).png

Jeigu užsiregistravote balsavimui LR Seimo rinkimuose paštu, Jūsų nurodytu adresu gausite voką su rinkėjo kortele, Pasaulio lietuvių vienmandatės rinkimų apygardos Nr. 71 rinkimų biuleteniu, daugiamandatės rinkimų apygardos biuleteniu ir trimis vokais. Prašome patikrinti, ar gavote visus išvardintus dokumentus, ar rinkėjo kortelėje nurodytas Jūsų duomenys ir atidžiai susipažinti su balsavimo paštu instrukcijomis, kad Jūsų balsas būtų įskaitytas.

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »
Daugiau naujienų

Artimiausi renginiai

Naujienlaiškio prenumerata