Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +1 (424) 341-8701
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Nuo gruodžio 1 d. įsigalioja nauji konsulinio mokesčio tarifai(1).png

Informuojame, kad nuo 2020 m. gruodžio 1 d. įsigalioja nauja Lietuvos Respublikos konsulinio mokesčio įstatymo  redakcija bei nauji konsulinio mokesčio dydžiai, su kuriais detaliai susipažinti galima čia.

Konsulinės naujienos »
www urm didelis 2.jpg
Informuojame, kad Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimu, siekiant užtikrinti rinkėjų saugumą esant sudėtingai COVID-19 situacijai, balsavimas spalio 11 d. vyksiančiuose LR Seimo rinkimuose generaliniame konsulate Los Andžele vyks tik paštu.
Siekiant visiems JAV Kalifornijos, Oregono, Vašingtono, Nevados, Jutos, Arizonos, Havajų ir Aliaskos valstijose gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams sudaryti galimybes išreikšti savo valią LR Seimo rinkimuose, registracijos balsavimui paštu terminas pratęsiamas iki spalio 1 d.
Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »
Untitled design(7).png

Jeigu užsiregistravote balsavimui LR Seimo rinkimuose paštu, Jūsų nurodytu adresu gausite voką su rinkėjo kortele, Pasaulio lietuvių vienmandatės rinkimų apygardos Nr. 71 rinkimų biuleteniu, daugiamandatės rinkimų apygardos biuleteniu ir trimis vokais. Prašome patikrinti, ar gavote visus išvardintus dokumentus, ar rinkėjo kortelėje nurodytas Jūsų duomenys ir atidžiai susipažinti su balsavimo paštu instrukcijomis, kad Jūsų balsas būtų įskaitytas.

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »
949_a9e8b79a54e284cc1fa4c0e486a1d9ea.jpg

Nuo birželio 17 d. Lietuvoje atšauktas karantinas, tačiau liko galioti paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija visoje šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės. Kaip ir iki šiol, Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys galiojantį Lietuvos Respublikos pasą, į Lietuvą iš Jungtinių Amerikos Valstijų atvykti gali.

Konsulinės naujienos »
rinkimai.png

2020 m. spalio 11 d. vyks rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą. Lietuvos Respublikos piliečiai, pageidaujantys balsuoti užsienyje, kviečiami užsiregistruoti balsavimui per elektroninę registracijos sistemą. Registracija truks vos kelias minutes. Visi rinkėjai turi registruotis iš naujo – net ir tie, kurie nuolat gyvena užsienyje ir jau buvo įtraukti į užsienyje balsuojančių rinkėjų sąrašus praėjusiuose rinkimuose ar referendumuose. Balsuoti rinkimuose galėsite ir paštu - Jūsų nurodytu adresu Jums bus išsiųsti biuleteniai, kuriuos užpildę nemokamai galėsite grąžinti generaliniam konsulatui Los Andžele.

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »
atnaujinamos konsulines paslaugos.jpg

Nuo liepos 1 d. generaliniame konsulate Los Andžele atnaujinamas konsulinių paslaugų teikimas JAV Kalifornijos, Nevados, Oregono, Vašingtono, Havajų, Aliaskos, Jutos, Arizonos valstijose gyvenantiems Lietuvos piliečiams ir veiks elektroninė registracija dėl pasų keitimo ir išdavimo (registruotis galima artimiausių dviejų savaičių laikotarpiui). Dėl griežtų saugumo ir higienos reikalavimų lankytojų skaičius bus ribojamas.

Konsulinės naujienos »
Tel. +1 (424) 341- 8701.png

Informuojame, kad dėl COVID-19 pandemijos ir jos sukeltų apribojimų laikinai keičiasi generalinio konsulato telefono numeris ir konsulinių funkcijų atlikimo tvarka.

Pandemijos metu generaliniam konsulatui Los Andžele darbo metu (I-V 9.00-18.00 vietos laiku) galima skambinti laikinu telefono numeriu +1 (424) 341-8701 bei rašyti el.paštu [email protected].

Nuo kovo 16 d. iki atskiro pranešimo generaliniame konsulate Los Andžele Lietuvos piliečiams bus teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba, nevyks registracija konsulinėms paslaugoms per elektroninę KONSREG sistemą. Prireikus skubios konsulinės pagalbos (nukentėjus nuo nelaimingo atsitikimo, nusikalstamos veiklos ar ligos, praradus asmens dokumentus), prašome kreiptis el.p. [email protected] arba tel. +1 (424) 341 8701.

Konsulinės naujienos »
ESTA.png

Dėl COVID-19 pandemijos sukeltų sutrikimų ir atšauktų skrydžių, dalis Lietuvos Respublikos piliečių gali viršyti buvimo JAV laiką, kuris numatytas pagal ESTA (90 dienų). Asmenys, kurie neturi galimybių išvykti iki nustatyto termino pabaigos, likus ne daugiau nei 14 dienų iki termino turėtų kreiptis į JAV Customs and Border Protection (CBP) Deferred Inspection Sites (pagal atvykimo oro uostą) ir prašyti išvykimo termino pratęsimo iki 30 dienų  “Satisfactory Departure” pagrindu. Šalyje pasilikti ilgiau galima tik gavus JAV institucijų leidimą.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Artimiausi renginiai

Naujienlaiškio prenumerata