Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS GENERALINIS KONSULATAS LOS ANDŽELE

Adresas: 11766 Wilshire Boulevard, Suite 560, Los Angeles, California 90025, USA

plačiau »

Tel. +1 (424) 465 9901
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »

2018 metų lapkričio 3 dieną Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele, bendradarbiaudamas su JAV Lietuvių Jaunimo Sąjungos Los Andželo skyriumi, Santa Monikos “Aero” kino teatre surengė dokumentinio filmo “Rūta” peržiūrą.

Filmą pristatė, į gausius žiūrovų klausimus atsakė ir su jais bendravo pati filmo herojė – plaukikė, olimpinė čempionė, šiuolaikinės Lietuvos simbolis Rūta Meilutytė. Daugelis JAV lietuvių po filmo pabrėžė, kad Rūtos Meilutytės istorija juos stipriai įkvėpė, leido iš arti susipažinti su jos kasdienybe ir dėkojo už pasidalijimą ne tik pergalingomis, bet ir skaudžiomis akimirkomis.

Lietuviai JAV » Istorinė, kultūros diplomatija »
darbas3.jpg

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele skelbia atranką į sekretoriaus (-ės) pareigybę.

Atrinktam kandidatui bus siūloma sudaryti terminuotą darbo sutartį ir bus mokama Lietuvos Respublikos įstatymais nustatyto dydžio pareiginė alga. Kviečiame keliamus reikalavimus atitinkančius kandidatus iki š.m. lapkričio 14 d. imtinai atsiųsti savo gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką elektroniniu paštu [email protected]

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »
Gaisrai Kalifornijoje2.jpg

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele neturi duomenų, kad Kalifornijos valstijoje (JAV) siaučiančių miškų gaisrų metu būtų nukentėję Lietuvos piliečiai. Generalinis konsulatas atidžiai stebi situaciją ir palaiko ryšį su kompetentingomis šalies institucijomis.

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »
interview.jpg

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele skelbia personalo atranką į raštvedžio(-ės) pareigybę. Atrinktam kandidatui bus mokama Lietuvos Respublikos įstatymais nustatyto dydžio pareiginė alga. Siūloma sudaryti terminuotą darbo sutartį. Kviečiame keliamus reikalavimus atitinkančius kandidatus iki 2018 m. gegužės 31 d. atsiųsti savo gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką el. paštu [email protected]

Atrinkti kandidatai bus informuoti ir pakviesti atvykti pokalbiui į Lietuvos generalinį konsulatą Los Andžele.

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »
image1.JPG

Gegužės 3-9 dienomis Los Andžele vyko Europos Sąjungos kino festivalis „Starring Europe – New Films from the EU“, kurį kartu su kino asociacija „American Cinematheque“ organizavo Lietuvos generalinis konsulatas Los Andžele ir Austrijos, Belgijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Italijos, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Liuksemburgo, Rumunijos, Vengrijos ir Vokietijos konsulinės įstaigos. Šių metų programoje buvo parodytas Eglės Vertelytės debiutinis pilnametražis filmas “Stebuklas“. Renginyje dalyvavo filme pagrindinį Amerikos lietuvio Bernardo vaidmenį atlikęs Holivudo aktorius Vyto Ruginis, kuris su žiūrovais pasidalijo filmo kūrimo įspūdžiais.

Filmo „Stebuklas“ pasaulinė premjera įvyko Toronto tarptautiniame kino festivalyje praėjusiais metais.

2017 metais ES kino festivalyje Los Andžele žiūrovai išvydo Giedrės Žičkytės trumpametražį dokumentinį filmą „I'm Not From Here“, o 2016 metais – režisierės Aldonos Watts pilnametražį dokumentinį filmą „Land of Songs“.

Konsuline misija i Seattle.jpg

2018 birželio 8-9 dienomis (penktadienį - šeštadienį) Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele rengia konsulinio pareigūno išvykstamąją misiją į Sietlą (Vašingtono valstija, JAV). Išankstinė registracija būtina - dėl išsamios informacijos prašome kreiptis į Lietuvos Respublikos generalinį konsulatą Los Andžele el. paštu [email protected] arba telefonu 424-465-9901. 

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »
Miracle.jpg

Filmas bus rodomas gegužės 6 (sekmadienį) 17:00 val. Santa Monica Aero Theatre (adresas 1328 Montana Ave, Santa Monica, CA 90403). Filmas įtrauktas į Europos Sąjungos kino festivalio Los Andžele "Starring Europe: New Films from the EU" programą. Festivalį remia Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele. Bilietai: https://goo.gl/JHhQJm

Lietuviai JAV » Istorinė, kultūros diplomatija »
Atsiprasome nedirbsime.jpg

Informuojame, kad balandžio 2 (pirmadienį) Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele nedirbs. Nelaimės atveju, nepavykus susisiekti su konsulatu, prašome skambinti visą parą veikiančiu Užsienio reikalų ministerija pagalbos telefonu +370 5 2362444. Linkime saugių Velykų!

Konsulinės naujienos »
LAX pylons 06.jpg

2018 vasario 16 vakare, nuo saulėlydžio iki vasario 17 ryto, minint atkurtos Lietuvos šimtmetį, Los Andželo tarptautinis oro uostas pirmą kartą istorijoje nušvis Lietuvos vėliavos spalvomis. Į vieną didžiausių ir užimčiausių pasaulio oro uostų atvykę svečiai pamatys geltonai, žaliai ir raudonai apšviestą meninę šviesų instaliaciją "LAX Gateway Pylons".

„Džiugu, kad Los Andželo miestas prisijungia prie atkurtos, modernios Lietuvos šimtmečio šventimo. Los Andžele ir aplink jį gyvena gausi daugmaž 10 tūkstančių lietuvių bendruomenė, todėl tai yra itin simboliška ir svarbi dovana ir dėmesio parodymas mūsų šventei“ - teigia Lietuvos generalinis konsulas Los Andžele Darius Gaidys.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai JAV » Istorinė, kultūros diplomatija »
001.jpg

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Sausio 12-ąją – Laisvės gynėjų dienos išvakarėse - buvo užgesintos šviesos ir generalinio konsulato languose uždegtos vienybės ir atminimo žvakutes, pagerbiant 1991 sausio 13 dieną žuvusiuosius už Lietuvos laisvę. Akciją nuo 2008 metų organizuoja ir inicijuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti. Prie jos jungiasi ir Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės užsienyje.

Lietuviai JAV » Istorinė, kultūros diplomatija »
Atsiprasome nedirbsime.jpg

Informuojame, kad gruodžio 25-26 (šv. Kalėdų pirmąją ir antrąją dienas) ir 2018 m. sausio 1 (Naujųjų metų pirmąją dieną) Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele nedirbs. Nelaimės ar kitais skubiais atvejais, nepavykus susisiekti su konsulatu, prašome skambinti visą parą budinčiu telefonu +370 5 2362444. Linkime saugių švenčių!

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata