Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Ministras G. Landsbergis susitiko su Suomijos ambasadore

Sukurta 2021.04.09 / Atnaujinta 2021.04.09 14:02

Balandžio 9 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Suomijos ambasadore Lietuvoje Arja Inkeri Makkonen.

Susitikime buvo pasikeista nuomonėmis apie vakcinavimo proceso Europos Sąjungoje ir regione iššūkius bei planuojamus veiksmus, užtikrinant savalaikę ir patikimą vakcinavimo eigą. Taip pat buvo aptartas Ukrainos reformų konferencijos rengimas Vilniuje bei pasikeista nuomonėmis apie šiuo metu nerimą keliantį Rusijos karinių pajėgų telkimą prie sienos su Ukraina. Pokalbio metu taip pat buvo aptarta padėtis Baltarusijoje bei kiti Baltijos jūros regiono saugumo iššūkiai.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
2021-06-02 ATR Konstitucija 230 m. - bendra.jpg

Birželio 2 dieną Lietuvos ambasadoriaus Suomijoje Giedriaus Kazakevičiaus ir Lenkijos ambasadoriaus Suomijoje Piotro Rychliko iniciatyva Helsinkyje vyko susitikimas su Suomijos parlamento Konstitucinio komiteto pirmininke Johanna Ojala-Niemelä ir šiuo metu ES Tarybai pirmininkaujančios Portugalijos ambasadoriumi Suomijoje Francisco Vaz Patto.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
EvE7onIXAAAm_mH.jpg

Vasario 25 dieną Lietuvos ambasadorius Suomijoje Giedrius Kazakevičius susitiko su Suomijos prezidentu Sauli Niinistö, kuriam 2020 metų spalio 22 dieną rašytinės procedūros būdu įteikė skiriamuosius raštus.

Dvišaliai santykiai »
2020-11-19 Donelaitis 2.jpg

Lapkričio 19 dieną Lietuvos ambasadorius Suomijoje Giedrius Kazakevičius Helsinkyje dalyvavo „Donelaičio“ Lietuvos bičiulių draugijos įkūrimo 30-mečio šventėje.

Dvišaliai santykiai » Kultūros renginiai »
GERA_Photo_Kazakevičius_Credence 2020 10 22.jpg

Spalio 22 dieną Lietuvos ambasadorius Suomijoje Giedrius Kazakevičius įteikė skiriamuosius raštus šalies prezidentui Sauli Niinistö.  Dėl esamų Covid-19 pandemijos aplinkybių, skiriamųjų raštų įteikimas vyko rašytine procedūra.

Dvišaliai santykiai »