Kaip mus rasti?

Tel. +1 (424) 341-8701
El. paštas

Asmenims, vyresniems nei 16 metų amžiaus

Sukurta 2019.01.21 / Atnaujinta 2021.06.04 02:20

Asmenys, vyresni nei 16 metų amžiaus, turi iš anksto užsiregistravę konsuliniam priėmimui internetu atvykti į generalinį konsulatą ir asmeniškai pateikti:

  1. Keičiamą dokumentą (Lietuvos Respublikos pasą ir/arba asmens tapatybės kortelę);
  2. Konsulinį mokestį už paso ar asmens tapatybės kortelės išdavimą/keitimą, mokamą banko kortele, išskyrus American Express (grynieji pinigai nepriimami); Vaikams iki 18 metų bei senatvės amžiaus sulaukusiems asmenims konsulinis mokestis už paso išdavimą sumažinamas 50 proc.
  3. Apmokėtą registruotą atgalinį voką (jei siunčiama asmens tapatybės kortelė, reikia pateikti 2 vokus). Tinkami vokai - USPS priority express, USPS priority, UPS. Vokas bus siunčiamas iš generalinio konsulato Los Andžele

Dėmesio! Nuotraukų atsinešti nereikia, asmuo fotografuojamas generaliniame konsulate vizito metu.

Asmenims nuo 16 iki 18 metų kreipiantis dėl pirmojo Lietuvos Respublikos paso ir/ar asmens tapatybės kortelės išdavimo (neturint kitos valstybės išduoto galiojančio paso), dalyvauti turi ir vienas iš tėvų ar globėjų ir pateikti savo galiojantį asmens dokumentą.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Untitled design(15).png

Pateikiame svarbiausią informaciją iš JAV į Lietuvą keliaujantiems Lietuvos Respublikos ir užsienio piliečiams. Atkreipiame dėmesį, kad reikalavimai gali keistis, todėl naujausios informacijos ieškokite Užsienio reikalų ministerijos bei Nacionalinio ir visuomenės sveikatos centro svetainėse.

Konsulinės naujienos »
Nuo gruodžio 1 d. įsigalioja nauji konsulinio mokesčio tarifai(1).png

Informuojame, kad nuo 2020 m. gruodžio 1 d. įsigalioja nauja Lietuvos Respublikos konsulinio mokesčio įstatymo  redakcija bei nauji konsulinio mokesčio dydžiai, su kuriais detaliai susipažinti galima čia.

Konsulinės naujienos »
www urm didelis 2.jpg
Informuojame, kad Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimu, siekiant užtikrinti rinkėjų saugumą esant sudėtingai COVID-19 situacijai, balsavimas spalio 11 d. vyksiančiuose LR Seimo rinkimuose generaliniame konsulate Los Andžele vyks tik paštu.
Siekiant visiems JAV Kalifornijos, Oregono, Vašingtono, Nevados, Jutos, Arizonos, Havajų ir Aliaskos valstijose gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams sudaryti galimybes išreikšti savo valią LR Seimo rinkimuose, registracijos balsavimui paštu terminas pratęsiamas iki spalio 1 d.
Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »

Artimiausi renginiai

Naujienlaiškio prenumerata