Kaip mus rasti?

Tel. +1 (424) 341-8701
El. paštas

Praradote pasą ar asmens tapatybės kortelę?

Sukurta 2019.01.21 / Atnaujinta 2020.05.07 23:35

Jei būdami JAV pametėte ar praradote asmens dokumentus, rekomenduojame apie tai pranešti vietos policijai ir gauti pažymą apie prarastą asmens dokumentą.

Prarastą pasą ar asmens tapatybės kortelę rekomenduojama užblokuoti, kad dokumentu nepasinaudotų nusikaltėliai. Jei turite elektroninės bankininkystės prisijungimus ar elektroninį parašą, tai padaryti bet kuriuo metu galite patys prisijungę prie Migracijos departamento sistemos. Pažymėtina, kad asmens dokumentų atblokuoti neįmanoma, tad būtina įvertinti, ar dokumentas gali atsirasti.

Asmens dokumentus taip pat galite paskelbti negaliojančiais asmeniškai atvykę į generalinį konsulatą Los Andžele ir užpildę pranešimą apie Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančio dokumento praradimą. Registruotis konsuliniam priėmimui nereikia, tačiau prašome atvykimo laiką iš anksto suderinti telefonu arba elektroniniu paštu.

Jei praradę Lietuvos Respublikos pasą ketinate artimiausiu metu grįžti į Lietuvą ar tęsti kelionę, galite kreiptis į generalinį konsulatą dėl asmens grįžimo pažymėjimo arba laikino paso išdavimo.

Jei nuolat gyvenate JAV, generaliniame konsulate galite užsisakyti naują pasą ar asmens tapatybės kortelę (paso keitimas užtrunka iki 2 mėnesių, būtina iš anksto konsuliniam priėmimui užsiregistruoti telefonu arba elektroniniu paštu).

Artimiausi renginiai

Naujienlaiškio prenumerata