Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +1 (424) 341-8701
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Ramusis vandenynas nušvito trispalvėmis bangomis

Sukurta 2021.03.10 / Atnaujinta 2021.03.10 05:55
   Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Ramusis vandenynas nušvito trispalvėmis bangomis
   Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Ramusis vandenynas nušvito trispalvėmis bangomis

   Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele pakvietė Los Andželo lietuvius stebėti įspūdingą reginį – specialiai kovo 11-osios proga Santa Monikoje sukurtą interaktyvią šviesų instaliaciją, nušvietusią Ramųjį vandenyną trispalvės spalvomis.

   „Šis trispalvis kelias per Ramųjį vandenyną – kaip švyturio šviesa, mėnulio atspindys bangose, tamsoje nušviečiantis kelią namo“, - instaliaciją pristatė idėjos autorė Vaida Kidykaitė. Los Andželo lietuvės teigimu, šia simboline akcija siekta suburti lietuvių bendruomenę ir meno pagalba įnešti daugiau šviesos, laimės ir pasididžiavimo.

   „Nuoširdžiai džiaugiuosi šia gražia iniciatyva ir esu įsitikinusi, kad dabartiniu visiems sudėtingu metu ji į visų Lietuvą mylinčių ir jos pasiilgusių žmonių širdis atneš daugiau vilties ir optimizmo“, - teigė laikinoji generalinė konsulė Los Andžele Agnė Gurevičienė.

   Vėlų vakarą Santa Monikos paplūdimyje susirinkę vietos lietuviai galėjo ne tik saugiai pasigrožėti geltonai, žaliai ir raudonai nusidažiusiomis vandenyno bangomis, tačiau ir pasiklausyti Lietuvos nepriklausomybės priešaušryje, „Roko maršo“ metu, skambėjusių dainų ir sušilti prie lietuviškų žolelių arbatos puodelio.

   Tai jau ne pirmoji tokia lietuvius vienijanti akcija Los Andžele – šiemet Laisvės gynėjų dienos proga buvo galima pasivaikščioti Santa Monikos paplūdimyje „pražydusioje“ tūkstančių neužmirštuolių pievoje, o vasario 16-oji Los Andžele paminėta sukuriant didžiausią užsienyje tautinės vėliavos spalvų dekoraciją užsienyje – trispalvės spalvomis nudažius „mažąja Lietuva“ vadinamos šv. Kazimiero lietuvių parapijos 300 m2 salės stogą.

   Artimiausi renginiai

   Naujienlaiškio prenumerata

   Captcha