Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +1 (424) 341-8701
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Siatle įvyko konsulinė misija

Sukurta 2021.12.13 / Atnaujinta 2021.12.14 19:42
   Siatle įvyko konsulinė misija
   Siatle įvyko konsulinė misija
   Siatle įvyko konsulinė misija

   Gruodžio 9-10 d. Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele surengė konsulinę misiją Siatlo mieste, Vašingtono valstijoje.  

   Misijos metu priimta beveik 40 asmenų, suteikta apie 70 konsulinių paslaugų. Didžiąją dalį šių paslaugų sudarė prašymai pakeisti ar išduoti Lietuvos Respublikos pasus. Taip pat buvo priimami prašymai įtraukti į apskaitą užsienyje sudarytus civilinės būklės aktus, išduoti šių aktų įrašą liudijančius išrašus, deklaruoti išvykimą iš Lietuvos ir kt.

   Misiją vykdę konsulato darbuotojai taip pat apsilankė Siatlo Lino lituanistinės mokyklos Kalėdų šventėje, perdavė mokyklos direktorei Ingai Dabašinskaitei generalinės konsulės Los Andžele Laimos Jurevičienės sveikinimą mokyklos dešimtmečio jubiliejaus proga. Savo sveikinime L. Jurevičienė pasidžiaugė Lino lituanistinės mokyklos veikla ir aktyvia lietuvių bendruomene Siatle.

   Generalinis konsulatas dėkoja Vašingtono valstijos lietuvių bendruomenės pirmininkei Rasai Raisys ir Lietuvos garbės konsului emeritui Siatle Vytautui Lapatinskui suteikusiems didelę pagalbą rengiant ir vykdant šią konsulinę misiją.

   Artimiausi renginiai

   Naujienlaiškio prenumerata

   Captcha